سوختن زن تنها داخل تنور / سرنوشت تکاندهنده / خراسان رضوی + فیلم
حجم ویدیو: 6.85M | مدت زمان ویدیو: 00:01:01

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، پرویز پرستویی، پیشکسوت بازیگری با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرام خود از روستاهای مرزی خراسان رضوی در صفحه اینستاگرامش نوشت:

"یازدهم خردادماه ، کمیل قاسمی و امیرتوکلیان، قهرمانان ملی کشور، به همراه سایر نمایندگان موسسه خادمین علی بن ابیطالب، به روستاهای مرزی خراسان رضوی، در محل سه مرز (ایران، افغانستان، ترکمنستان) رفته بودند.

مادر سالخورده ای که در تصویر میبینید، یکی از روستانشینانِ تنهایی است، که هیچ کس را ندارد و اگر نمایندگان موسسه به روستایش نمی آمدند نیز، هیچ کس در جریان مشکلات او قرار نمیگرفت.

مشکلاتی که خیلیهایِ آن، دیگر قابل حل نیست. این مادر پیر، شناسنامه ندارد. یارانه نمیگیرد. چون شناسنامه ای در کار نیست، حتی کارت بانک هم ندارد که بتوانی مستقیم کمکش کنی. درآمدش از کارگری در منازل بوده است که الان بدلیلِ سوختگی شدید و افتادنِ در تنور، دیگر قادر به انجامش نیست."

درخواست پرویز پرستویی برای کمک به اهالی این روستا

پرویز پرستویی در ادامه نوشت: "در روستاهای مرزی ما، هموطنان زیادی هستند که آنقدر تنهایند ، که گویی اصلا در این سرزمین وجود ندارند. 

اقوام، همسایگان، هم محلی ها، هم روستایی ها، و هم‌شهری هایمان را ببینیم. انسانهایی که با ما زندگی میکنند را ببینیم. کمک کنیم تا دردهای زندگی مردم ، هر چند موقت، کاهش یابد.

کمک کنیم هیچ کس بدون پشتیبان نماند. و صدالبته پشتیبان همه خداست.حمایت های شما بطور مستقیم به دست خانواده های فاقد پس انداز و کم بضاعت خواهد رسید.از اعتماد و حمایت مردم عزیز سپاسگزاریم."برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟