خبر مهم برای والدین خوزستانی / انجام این کار الزامی شد!

به گزارش رکنا از خوزستان؛ امیر صفی خانی در گفت‌وگوی رسانه‌ای اظهار کرد: متقاضیان سرویس مدارس برای سال تحصیلی۱۴۰۴-۱۴۰۳ باید نسبت به ثبت نام در سامانه سپند اقدام کنند و آخرین مهلت ثبت نام سرویس مدارس در سامانه سپند نیز ۳۱ خردادماه است.

وی افزود: والدین دانش‌آموزان نیز می‌توانند با مراجعه به سامانه سپند به نشانی https://irtusepand.ir نسبت به ثبت درخواست سرویس خود اقدام کنند. در این سامانه اطلاعات مربوط  به نرخ‌نامه مصوب حمل و نقل دانش‌آموزی،  رانندگان، خودروها و مسیرهای سرویس مدارس به طور کامل ثبت می‌شود و در دسترس والدین قرار می‌گیرد.

صفی‌خانی گفت: از ۲۵ خردادماه تا پایان مردادماه نیز ثبت‌نام اشخاص حقیقی و حقوقی اعم از شرکت‌ها و رانندگان در سامانه سپند انجام و تایید آن‌ها توسط این سازمان انجام می‌شود. ثبت‌نام رانندگان در این سامانه الزامی است و در صورت ثبت‌نام نکردن، راننده و خودرو فاقد مجوز هستند و کلیه عواقب بعدی آن متوجه مدیران مدارس و خانواده و راننده خواهد بود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اهواز گفت: والدین دانش‌آموزان حتما از طریق سامانه سپند برای سرویس فرزندان خود اقدام و از سوار شدن فرزندانشان در خودروهای بدون مجوز خودداری کنند. مدیران مدارس هم نسبت به این موضوع اهتمام ویژه داشته باشند.

کدخبر: 1002937 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟