قیمت پراید ، پژو 206 ، سمند ، تیبا ، کوییک و خودروهای دیگر بازار سه شنبه یازدهم آذر 99

قیمت خودرو / درحال‌حاضر معاملات در بازار خودرو در سطح پایینی قرار دارد و قیمت‌ ها همچنان رو به کاهش است. روند کاهشی قیمت‌ها به دنبال افت نرخ ارز طی هفته‌های اخیر صورت گرفته و همچنان ادامه دارد. در این وضعیت خریداران همچنان منتظر افت بیشتر قیمت‌ها هستند.

ریزش قیمت خودرو به دلیل کاهش قیمت دلار

سعید مؤتمنی، رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو در این مورد گفت: ریزش قیمت دلار از ۲۵ روز پیش تا حالا باعث افت نرخ خودرو در بازار شده به طوری که در این مدت شاهد کاهش ۲۵ تا ۳۲ درصدی نرخ خودرو در بازار بوده‌ایم.

قیمت ها دوباره افزایشی نمی شود

وی تصریح کرد: این افت نرخ علاوه بر خودروهای داخلی شامل خودروهای وارداتی و مونتاژی نیز شده است.مؤتمنی با بیان اینکه درحال‌حاضر بازار خودرو و نمایشگاه‌داران تعطیل هستند، افزود: بازار ارز و بازار خودرو ارتباط نزدیکی با یکدیگر دارند و با کاهش نرخ ارز شاهد افت نرخ خودروها نیز بودیم. این در حالی است که تا پیش از این با افزایش نرخ دلار، نرخ خودرو نیز افزایش پیدا می‌کرد، هرچند معاملات قابل توجهی در بازار صورت نمی‌گرفت.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تأکید کرد: بعید است در آینده شاهد افزایش دوباره نرخ خودرو در بازار باشیم.

قیمت پراید

بر اساس این گزارش، درحال‌حاضر در بازار نرخ پراید به زیر ۱۰۰ میلیون تومان رسیده و با نرخ حدود ۹۶ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شود. در عین حال در مورد تیبا معمولی باید به نرخ ۱۰۹ میلیون تومان و تیبا هاچ بک به نرخ ۱۱۳ میلیون تومان اشاره کنیم.

قیمت پژو 206

همچنین نرخ پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در بازار به حدود ۱۷۱ میلیون تومان رسیده و هر دستگاه پژو ۲۰۶ تیپ ۵ حدود ۲۳۵ میلیون تومان و پژو ۲۰۶ صندوق دار ۲۲۲ میلیون تومان به مشتریان عرضه می‌شوند.

قیمت انواع پژو ، سمند ، رانا و تیبا

در عین حال، در بازار پژو ۴۰۵ حدود ۱۶۳ میلیون تومان، پژو پارس ۱۸۷ میلیون تومان، پژو پارس ال ایکس ۲۱۸ میلیون تومان، سمند سورن ۲۱۰ میلیون تومان، سمند ال ایکس ۱۶۴ میلیون تومان، رانا ۱۷۵ میلیون تومان، تندر پلاس دنده اتوماتیک ۴۵۷ میلیون تومان، تیبا صندوق دار ۱۰۸ میلیون تومان، تیبا هاچ بک ۱۱۳ میلیون تومان، ۲۰۷ دنده‌ای ۲۶۵ میلیون تومان و پژو ۲۰۷ دنده اتوماتیک نیز ۳۶۵ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

قیمت کوییک و هایما

همچنین با افت نرخ ارز، قیمت کوئیک دنده‌ای به ۱۳۲ میلیون تومان، کوییک R به ۱۳۶ میلیون تومان و هایما S۷ به حدود ۶۶۵ میلیون تومان رسیده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟