جزئیات قرعه کشی امروز پیش فروش سه محصول سایپا / اسامی برندگان اعلام خواهد شد

به گزارش رکنا، قرعه‌کشی طرح پیش‌فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا انجام شد و اسامی افراد منتخب برای ثبت‌نام نهایی سه محصول عرضه شده در این طرح، فردا -یکشنبه- اعلام خواهد شد.

در این مراسم 12 هزار نفر منتخب طرح مشارکت در تولید مشخص و 6 هزار نفر نیز به عنوان فهرست رزرو تعیین شدند تا در صورت انصراف یا عدم واریز وجه منتخبان اصلی، جایگزین آنها شوند.

قرعه کشی محصولات سایپا

در طرح جدید ‌عرضه محصولات گروه خودروسازی سایپا سه خودرو شاهین، کوییک.اس و ساینا.اس برای عرضه به مشتریان در نظر گرفته شده بود.

بنابر آمارهای اعلام شده در مراسم قرعه کشی از بین 123 هزار و 839 متقاضی که در طرح مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا ثبت نام کرده اند، 43 هزار و 520 نفر محصول شاهین، 49 هزار و 474 نفر محصول کوییک.اس و 30 هزار و 845 نفر محصول ساینا.اس را انتخاب کرده‌اند.

برای این طرح فروش 12 هزار خودرو شامل 4 هزار دستگاه شاهین، 3هزار دستگاه کوییک.اس و 5 هزار دستگاه ساینا.اس در نظر گرفته شده بود.

اسامی افراد منتخب طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر و پیامک اطلاع‌رسانی نیز به شماره تلفن همراه اعلام شده توسط منتخبان ارسال خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟