عکس های متفاوت از خانم بازیگر در طبیعت

ریحانه پارسا بازیگر سینما و تلوزیون بود ریحانه پارسا به ترکیه ماجرت کرد ریحانه پارسا حواشی زیادی  در فضای مجازی دارد ریحانه پارسا با سریال پدر به شهرت رسید. ریحانه پارسا عکس جدیدی از خود را منتشر کرد.

به گزارش رکنا، در ادامه عکس های متعددی از ریحانه پارسا را با تتوهای مختلف مشاهده می کنید.

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا

ریحانه پارسا با انتشار عکسی داخل ماشین مسابقه و کلاه ایمنی از تتوی جدیدش رونمایی کرد. این بار عکس یکی از چشم هایش را روی دستش تتو کرده است. با توجه به رفتار های ریحانه پارسا و تتوهایی که روز به روز بیشتر می شوند، مخاطبانش احتمال می دهند او هم مثل تتلو و پویان مختاری تمام بدن خود را به دست تیغ تتو بدهد و تمام بدن خود را نقاشی کنند. برخی از رفتار های ریحانه پارسا ریشه در اختلالات روانی و کودکی او دارد.

ریحانه پارسا

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 4 اسفند 1377 در تهران بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر است.ریحانه پارسا دیپلمه رشته نمایش از هنرستان تئاتر می باشد که در کنار بازیگری از علاقمندان عکاسی و مدلینگ بوده. ریحانه پارسا یک گربه خانگی پسر دارد و می گوید همیشه بلند پرواز بودم.

  • ریحانه پارسا

خانواده ریحانه پارسا

پدرش شغل آزاد و مادشر خانه دار است و دو خواهر کوچکتر از خود دارد.

علاقه به بازیگری از کودکی در وجودش بود تا اینکه سال دوم دبیرستان وارد هنرستان تئاتر شد و جدی تر دنبال آرزوی دوران کودکی اش رفت.

شروع و شهرت ریحانه پارسا

اولین بار سال 1397 وقتی دختری 20 ساله بود با حضور در سریال پدر به کارگردانی بهرنگ توفیقی با نقش لیلا بسیار درخشید و به شهرت عجیبی رسید.او در این مجموعه کنار مهدی سلطانی بازی کرد و با سینا مهراد بسیار دیده شد.

تتوی دست ریحانه پارسا

ریحانه پارسا که برای دیده شدن تقریبا دست به هر کاری زده است در اقدامی عجیب روی انگشتان دستش حرف های یک فحش بد را خالکوبی کرد که ما سانسورش کردیم.

ریحانه پارسا

یکی از ترفندهای پیج ها برای دیده شدن و تبلیغ کردن این است که یک پیام ساختگی یا بعضا واقعی از فالوورها که درخواستی دارد منتشر می کنند.

مثلا می گویند « تو کدام آرایشگاه می روی که انقدر موهایت خوب است؟» یا «لباس هایت را از کجا می خری؟» به گزارش وقت صبح سلبریتی مورد نظر هم ظاهرا پاسخش را در استوری می دهد.

این قضیه محدود به سلبریتی ها هم نیست و حتی چهره هایی که به عنوان کارشناس سیاسی و خبرنگار هم خود را معرفی می کنند از این ترفند فیک برای تبلیغات استفاده می کنند.

خنده دار است که مثلا کسی که خود را تحلیلگر سیاسی می نامد مثلا می گوید «دختر عمه جان این شیرینی ها را برای تولدم فرستاده» و پیجش را معرفی می کند.

تبلیغات عیب نیست اما دروغ کار درستی نیست و می توان مستقیما گفت اینها آگهی است.

فیلم گشت‌ ارشاد ۳ درحالی بدون هیچ مشکلی با بازی ریحانه پارسا اکران شده و مثل باقلوا می‌فروشد که به‌تازگی بازی او در فیلمی به‌نام آخرین نگاه در ترکیه و با اسم دیوا پارسا رسانه‌ای شده‌است.

 ریحانه پارسا که مدتی پیش به تعریف و تمجید از سعید سهیلی پرداخته بود و گفته بود اگر فقط یک مرد در سینمای ایران باشد او کسی نیست جز آقا سعید خان سهیلی گویا به یکباره نظرش کلاً عوض شد!

ریحانه پارسا

کدخبر: 758685 ویرایش خبر
آیا این خبر مفید بود؟