فیلم ناراحت کننده از ریحانه پارسا
حجم ویدیو: 17.79M | مدت زمان ویدیو: 00:00:43

ریحانه پارسا نام یک چهره ایرانی است که در ابتدای راه موفقیت خود در زمینه بازیگری،اقدام به مهاجرت کرد.ریحانه پارسا بعد از اینکه مهاجرت کرد،هر روز با بروز رفتارهای مبتذل در فضای مجازی کابران را حیرت زده کرد.رفتارهای ریحانه پارسا مورد پسند قشر هنرمند و فرهیخته و فرهنگی نبود و ریحانه پارسا برای اینکه فالوورهایش ریزش نکند و بتواند کاری کند که نامش بر سر زبان ها باشد،دست به رفتارهای مبتذل بیشتری زد. ریحانه پارسا اخیرا فیلمی را در حال گریه کردن منتشر کرد.

به گزارش رکنا، ریحانه پارسا اخیرا ویدئوهایی را از اشک ها و گریه خود در فضای مجازی منتشر کرد. ریحانه پارسا پس از مهاجرتش از ایران در ترکبه اقامت و اینطور که مشخص است زندگی در آن جا نیز به او سخت می گذرد.

دلتنگی ریحانه پارسا برای برادرش

ریحانه پارسا از خانواده اش خیلی دلتنگ برادر کوچکش است و همیشه ابراز دلتنگی شدید برای او می کند ولی ظاهرا خانواده اش تمایلی برای پیوستن به او در ترکیه ندارند. ریحانه پارسا اخیرا اعلام کرده که از رفتن به این راه پشیمان است و به آخر خط رسیده و امیدی به زندگی ندارد. شاید یکی از دلایل اصلی این صحبت ها شکست در جذب فالوور و کسب درآمد از ایرانی هاست. او می گوید که دیگر امیدی به زندگی ندارد و باخته است و به آرزوهایی که داشته نتوانسته برسد. البته او ابتدای لایو اینستاگرامی خود به نقد حرکت هنرستان سوره و تعطیل کردن برخی رشته های نمایشی برای دختران پرداخت و دوباره اتهاماتی را به کارگردان مشهور و جنجالی زد.

ریحانه پارسا در حال سیگار کشیدن

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر: 726462 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟