بازداشت راننده اتوبوس «بی‌آر‌تی» تهران بعد از زیر گرفتن یک مسافر

به گزارش گروه حوادث رکنا، شامگاه 7 مهر، گزارش مرگ مرد جوانی زیر چرخ‌های اتوبوس بی آر تی در حوالی میدان ونک به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر، تحقیقات به دستور بازپرس مصطفی واحدی آغاز شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مرد 30 ساله‌ای هنگام سوار شدن به اتوبوس، به دلیل نامعلومی زیر چرخ‌های اتوبوس افتاده و به کام مرگ رفته است.

راننده اتوبوس به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت بازداشت شد. او در تحقیقات گفت: زمانی که خواستم حرکت کنم، از داخل مانیتور سکو را نگاه کردم اما مسافری برای سوار شدن نبود. احتمالاً این مرد از ورودی مسافران وارد ایستگاه نشده و از پشت اتوبوس وارد ایستگاه شده بود به همین خاطر هم من او را ندیدم.

اما متصدی ایستگاه اتوبوس بی آر تی و شاهدان حادثه مدعی شدند که مرد جوان از ورودی اصلی وارد ایستگاه شده و بعد از ارائه بلیت به سمت اتوبوس رفته تا سوار شود اما ناگهان در بسته شده و اتوبوس با او برخورد کرده است.

بازپرس جنایی دستور بررسی علت این حادثه را صادر کرد و برای این منظور کارشناس تصادفات راهور وارد عمل شد. از سویی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته ایستگاه اتوبوس بی آر تی را نیز صادر کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟