خبر ویژه :

خط ویژه کدخبر: 372315 ارسال پرینت 1303

حوادث رکنا: دختر لیسانسیه عکس های خصوصی اش را به تلگرام خواننده سرشناس پاپ ایرانی می فرستاد اما..

از وقتی گرفتار یک عشق خیالی شدم نه تنها با افکار پوچ و واهی زندگی را بر خودم تلخ کردم بلکه به خاطر همین موضوع زبانزد عام و خاص شدم به طوری که دیگران از این نقطه ضعف من سوء استفاده کردند و مرا طعمه کلاهبرداری های خود قرار دادند. 

دختر ۲۳ ساله ای به نام شراره که چند میلیون تومان را فقط به امید آشنایی و ازدواج با یک خواننده موسیقی پاپ از دست داده بود، در تشریح ماجرا به مشاور و مددکار اجتماعی پلیس Police فتا گفت: حدود ۲ سال قبل زمانی که در دانشگاه تحصیل می کردم یکی از همکلاسی هایم تصویر یکی از خوانندگان موسیقی پاپ را که در گوشی تلفن همراهش ذخیره کرده بود به من نشان داد و به تعریف و تمجید از صدای زیبا و حیرت انگیز او پرداخت. آن روز پروانه چند قطعه از اجراهای آن خواننده را برایم پخش کرد، اما نمی دانم چگونه و به طور خیالی عاشق تیپ و قیافه و صدای دل انگیز آن خواننده ایرانی شدم.

از آن روز به بعد فقط به جمع آوری پوستر، تصاویر و آهنگ های او فکر می کردم و مدام نزد دوستان و بستگانم از این خواننده سخن می گفتم به طوری که او همه افکارم را به خود مشغول کرده بود و همواره با گذاشتن هدفون به آهنگ های او گوش می کردم و تصاویرش را در اتاقم و حتی داشبورد خودروام چسبانده بودم. دیگر همه از عشق خیالی من به آن خواننده پاپ مطلع بودند و من هم امیدوار بودم شاید روزی بتوانم با او ازدواج کنم.

پس از آن که لیسانس گرفتم و بیکار بودم نیز دست از این اعمال برنداشتم تا این که روزی تصویر او را در یکی از شبکه های اجتماعی که من هم عضو آن گروه بودم مشاهده کردم. دیگر از خوشحالی در پوست خودم نمی گنجیدم تا این که ارتباطم را از طریق چت با او آغاز کردم. او هم پس از مدتی به من ابراز علاقه کرد و من از این موضوع بسیار خوشحال بودم تا این که روزی او از من خواست یک میلیون تومان به حسابش واریز کنم چون مدعی بود در آن شرایط به حساب بانکی اش دسترسی ندارد.

درخواست های او چند بار دیگر هم تکرار شد و من هم به خاطر علاقه ای که به او داشتم بدون تأمل مبالغ میلیونی را پرداخت می کردم به امید این که روزی با او ازدواج کنم و همه آرزوهای دیرینه ام برآورده خواهد شد، اما پس از مدتی وقتی دیدم مورد تمسخر یکی از بستگانم قرار گرفته ام به ماجرا مشکوک شدم و تازه فهمیدم که یکی از آشنایانم با تصویر جعلی، خود را به نام خواننده مورد علاقه من معرفی کرده است و خودش در شهر دیگری سکونت دارد.

بلافاصله ارتباطم را با او قطع کردم، اما او مرا تهدید کرد که همه مطالب و تصاویرم را برای پدرم ارسال می کند. وقتی با این عشق خیالی و کار احمقانه آبروی خودم را در معرض خطر دیدم دست به دامان قانون Law شدم تا... برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

راز 2 زن پنهانی آرش قبل از عروسی سوم لو رفت!

دومین اصغر قاتل در شیراز اعدام شد

«معصومه» دختر بیگناه تبریزی در تهران / بی رحم ترین خواستگار به زودی محاکمه می شود + عکس

تجاوز به دختر پشت کنکوری در خانه مجردی

دخترک زنبیل به دست قربانی شیطان 41 ساله + عکس

تجاوز کارمند شیطان صفت به 2 زن که همکارش بودند+عکس

بی رحم ترین قتل عام در ایران / جزئیات اقدام یک مرد در بریدن سر زن باردار و دو کودک اش!

آرایش ناوهای جنگی در ساحل شام + نقشه منطقه

تجاوز به دختر 16 ساله توسط 4 دانشجوی پسر در آلاچیق پارک

شلیک به جمجمه پلیس موتورسوار در تهران

مریم در خانه متروکه زندانی 4 پسر شیطان صفت بود / دوستی با زن مطلقه من را نابود کرد + عکس

«گرگ» مشهد را بشناسید / او وقتی وارد پاتوق شد پلیس در انتظارش بود! + عکس

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها