پیکر 4 شهید مرزبانی خراسان رضوی در مشهد تشییع شد

به گزارش روز پنجشنبه این مراسم با حضور خانواده های این شهدا، فرمانده مرزبانی خراسان رضوی، جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی و فرمانده مرکز آموزش ثامن الائمه استان برگزار شد.

به گزارش رکنا، استوار دوم مجید تلوک، سرباز شهید مهرداد میرشکار، سرباز شهید امیرحسین صادقی و سرباز شهید سلمان دلاوری که در مرز سیستان و بلوچستان خدمت می‌کردند سیزدهم مهر ماه در سانحه تصادف به شهادت رسیدند.

رییس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی طی سخنانی در این مراسم با اشاره به مقام والای شهید و شهادت گفت: نیروی انتظامی تاکنون ۱۳ هزار و ۵۰۰ شهید را در راه دفاع از انقلاب اسلامی فدا کرده است که هزار و ۱۰۰ نفر از آنان اهل خراسان رضوی بوده اند.

حجت الاسلام علیرضا رامیار افزود: تاکنون ۲۴۴ شهید مرزبانی در استان خراسان رضوی در راه دفاع از کیان انقلاب اسلامی در مرزهای استان به شهادت رسیده اند و درود بر خانواده های این شهدا که چنین فرزندانی را تربیت و تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

پیکر سه نفر از این مرزبانان شهید برای خاکسپاری به شهرستانهای محل سکونتشان در سرخس، نیشابور و چناران انتقال یافت و یکی از این شهدا نیز در بهشت رضای مشهد به خاک سپرده شد.

آیا این خبر مفید بود؟