روحانی:‌ ضربه بزرگی به استکبار جهانی زدیم/ جنگ اقتصادی به پایان رسید

به گزارش رکنا، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور امروز در مراسم افتتاح طرح‌های ملی وزارت نفت، گفت: قدرت ملی است که امروز ظهور و بروز پیدا می کند. امروز همه دست در دست همه دادند تا شاهد توفیقات بزرگ باشیم.
وی افزود:‌ وقتی این صنعت عظیم را در کشور مشاهده می کنیم، در واقع قدرت ایران را می بینیم که این ملت بزرگ در همه زمینه ها از جمله در عرصه صنعت اقدامات بزرگی انجام داده است.کسی نمی تواند نسبت به این ملت حرفی بزند چراکه این ملت تحت تسلیم توطئه‌های دیگران قرار نمی گیرد.
رئیس‌جمهور تصریح کرد: یک میلیارد یورو افتتاح آن هم در یک رو زو آن هم در شرایط جنگ اقتصادی و بیش از 28 هزار میلیارد تومان در سه استان غرب کشور افتتاح شد و باید تبریک گفت به همه عزیزان ماف به فرماندهان جن اقتصادی و مدیران بزرگی که طرح‌های پتروشیمی را درایران عزیز ما بوجود آوردند.
روحانی گفت:‌ افتتاح‌های اخیر ضربه بزرگی به استکبار جهانی است که می‌خواست ایران را تعطیل کنند.آنها در تصورات خامشان می‌خواستند مردم را در صف‌های طولانی گرفتن نان قرار دهند. چنین چیزی در ایرن در این سه سال جنگ اقتصادی رخ ندادو اگر 30 سال هم این جنگ به طول بکشد مردم ایران خواهند ایستاد و به اعتقاد من عمر این جنگ به پایان رسیده است و کسی که فرماندهی این جنگ را بر عهده گرفته بود در لحطه‌های آخر عمر سیاسی خود است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟