نجات 15 زن و مرد و کودک در آتش سوزی / در بلوار ارتش رخ داد +عکس ها

 پس از اطلاع رسانی این حادثه به سامانه 125 از سوی ساکنان یک مجتمع مسکونی، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاههای 131، 36 به همراه خودروی نردبان 64 متری و خودروی حامل دستگاه های تنفسی را ساعت 15:39 روز گذشته به بلوار ارتش، مجتمع کوثر رهسپار کرد.

به گزارش رکنا، به گفته پیمان شامانی رئیس ایستگاه 131 آتش نشانی تهران، یکی از واحدهای مسکونی طبقه هفتم مجتمع پانزده طبقه مسکونی از قسمت اتاق خواب آتش گرفت و همچنین دود بسیار غلیظ ناشی از این آتش سوزی راهروها و طبقات این ساختمان را در بر گرفت.

وی با اعلام این که تعدادی از ساکنان در قسمت های مختلف ساختمان گرفتار شده بودند، افزود: نیروهای آتش نشانی به سرعت به دو گروه تقسیم شدند که گروه اول پس از قطع جریان برق و گاز، با استفاده از تجهیزات انفرادی، دستگاه های تنفسی و لوله های آبرسانی وارد ساختمان شدند و عملیات مهار شعله های آتش را آغاز کردند.

شامانی تصریح کرد: همزمان گروه دوم آتش نشانان با تجهیزات ویژه، خود را به راهروها و طبقات این ساختمان رساندند و پس از جستجوی فراوان 15 نفر زن، مرد و کودک از ساکنان مجتمع را به سلامت از ساختمان خارج کردند.

وی با اعلام اینکه خوشبختانه در این حادثه به هیچکس آسیبی نرسید، خاطرنشان کرد: آتش سوزی در مدت زمان کوتاهی با تلاش نیروهای عملیاتی کاملاً خاموش شد و آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به مدیریت مجتمع، مأموریت خود را به پایان رساندند.

شایان ذکراست علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناسان منطقه سه این سازمان در حال بررسی است.

آتش سوزی

آتش سوزی

آیا این خبر مفید بود؟