تصادف خونین پژو 206 با وانت پیکان در بزرگراه آزادگان

به گزارش رکنا،در ساعت 21:10 دقیقه شب گذشته شهروندان در تماس تلفنی با سامانه 125 از وقوع این حادثه رانندگی درمسیر غرب به شرق اتوبان آزادگان نرسیده به فداییان اسلام خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 90 را عازم محل حادثه کرد.

نادر طاهری فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره اظهار داشت: دو دستگاه خودروی سواری پژو 206 و وانت پیکان به هنگام حرکت در مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان پس از منحرف شدن از مسیراصلی خود به شدت در خط تندرو بزرگراه با یکدیگر برخورد کردند.

وی ادامه داد: مردی 30 ساله سرنشین خودرو پژو براثر این حادثه دچار مصدومیت جزیی شد که قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی توسط افراد حاضر در محل حادثه از داخل اتاقک این وسیله نقلیه بیرون آورده و به محل امنی در حاشیه بزرگراه انتقال داده شد.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: آتش نشانان ضمن رعایت موارد ایمنی، با چیدمان علائم هشداردهنده ایجاد ترافیک مصنوعی کرده و با استفاده از ابزار مخصوص اقدام به قطع جریان برق و رفع نشت گاز از منبع سوخت خودرو وانت پیکان کردند.

طاهری در پایان خاطر نشان کرد: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی کامل محل حادثه و همچنین تحویل مصدوم به عوامل اورژانس حاضر در محل، خودروها ی تصادفی را به حاشیه امن بزرگراه منتقل کرده و سپس هر دو وسیله نقلیه برای بررسی علت بروز این حادثه رانندگی به عوامل پلیس راهور سپردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟