درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ در خاش و ایرانشهر

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری امروزدر زاهدان اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های "خاش و ایرانشهر"با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ هایی از قاچاق محموله موادمخدر، توسط اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی به مرکز کشور دست یافتند.

وی افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر این 2 شهرستان پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و رصد منطقه، روز گذشته اعضای این باند مسلح را که با 2 دستگاه خودروی پژو و یک دستگاه پراید در یکی از محورهای فرعی "خاش - ایرانشهر" در حال انتقال محموله مواد مخدر به سمت مرکز استان بودند، شناسایی و به صورت نامحسوس قاچاقچیان را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین پلیس با عوامل انتظامی درگیر شدند که پس از ساعتی درگیری با آتش پر حجم تکاوران پلیس روبه رو شدند.

سردار طاهری بیان کرد: در نهایت با اقدام به موقع مأموران انتظامی، 4 نفر از قاچاقچیان در این عملیات دستگیر و در ادامه طی بازرسی از خودرو های توقیفی، 863کیلوگرم مواد مخدر، شامل 717 کیلو و450 گرم تریاک و 145 کیلو و 600گرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به قاطعیت تکاوران انتظامی استان در برخورد و مقابله با هر گونه قاچاق مواد مخدر از مرز و به سمت داخل کشور، خاطر نشان کرد: مأموران نیروی انتظامی در گلوگاه ها و ورودی های قاچاق مواد مخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با مواد افیونی به عنوان بلای خانمان سوز جامعه از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟