10 عکس از صحنه ای که 7 زن و مرد تهرانی معجزه آسا زنده ماندند

آتش سوزی خانه مسکونی در خیابان کارگر شمالی، خسارت مالی فراوانی بر جای گذاشت و 7 زن و مرد در یک قدمی مرگ بودند که به زندگی بازگشتند.

 

به گزارش رکنا، ساعت 12:05 دقیقه امروز در پی تماس مکرر شهروندان با سامانه 125 مبنی بر آتش سوزی یک ساختمان مسکونی 5 طبقه و محبوس شدن تعداد زیادی از ساکنان، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بلافاصله نیروهای عملیات ایستگاه های 40، 49، 10 را به همراه گروه امداد و نجات 14 و 18 و خودروی نردبان هیدرولیکی و تشک نجات و خودروی حامل دستگاه تنفسی به محل حادثه در خیابان کارگر شمالی نرسیده به بزرگراه جلال کوچه شهریور اعزام کرد.

علی عباس زاده رییس ایستگاه 40 در این باره اظهار داشت: پس از ارزیابی کامل و بررسی دقیق یک ساختمان 5 طبقه که طبقه دوم آن با کاربری مسکونی به مساحت تقریبی 120 متر مربع دچار آتش سوزی شده بود و دود و شعله زیادی به بیرون از طبقات ساختمان زبانه می کشید.

آتش سوزی هولناک در ساختمان مسکونی / 7 زن و مرد در یک قدمی مرگ

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و مجهز شدن به دستگاه تنفسی و تجهیزات حفاظت فردی با استفاده از یک رشته لوله آبدهی به مقابله با شعله های آتش پرداختند و گروهی دیگر به جستجو در طبقات برای یافتن محبوسین پرداختند که توانستند 7 نفر از ساکنین سه نفر از آنها دارای معلولیت وبیمار قلبی بودند را به سلامت از ساختمان خارج کرده و تحویل عوامل اورژانس دهند.

عباس زاده تصریح کرد: آتش نشانان پس از خاموش کردن کامل آتش سوزی و لکه گیری کامل به وسیله فن های فشار قوی دود های موجود در ساختمان را تخلیه کردند و پس از ارائه تذکرات ایمنی لازم به ساکنان ساختمان به عملیات خود پایان دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟