جزئیات آتش سوزی در خیابان بنی هاشم تهران + عکس

شهروندان در تماس با سامانه 125 از وقوع آتش سوزی در دو باب مغازه خبر دادند که بلافاصله آتش نشانان ایستگاههای 23، 97، 17 و 71به همراه خودروی نردبان ایستگاه 23، خودروی تنفسی ایستگاه 71 و تانکر آب ایستگاه 17 را ساعت 09:22 دقیقه صبح روز گذشته به محل حادثه در خیابان رسالت، خیابان بنی هاشم، نبش کوچه مرادی اعزام شدند.

بنا به گفته رضا مهرورز رئیس ایستگاه 23 سازمان آتش نشانی تهران:دو باب مغازه فروش لوازم بهداشتی ساختمانی به دلیل نامعلومی از قسمت پشت بام طعمه آتش سوزی شده بود و هنگام رسیدن آتش نشانان، شعله های آتش در حال سرایت به اطراف و گسترش بود.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله عملیات مهار آتش را با اجرای ایمن سازی های اولیه و قطع برق مغازه ها آغاز کردند.

مهرورز تصریح کرد: نیروهای عملیات سرانجام توانستند در کوتاهترین زمان ممکن، شعله های آتش را فرو نشانده و از گسترش آن به قسمت های دیگراین مغازه جلوگیری کردند و سه مرد حدودا 30 ساله را به محل امن انتقال دادند.

وی افزود: آتش نشانان پس از خاموش شدن شعله های آتش و اطمینان از نبود افراد گرفتار در داخل مغازه، با استفاده از فن های قوی، دودهای داخل این مغازه را به بیرون تخلیه کردند.

گفتنی است: علت بروز این آتش سوزی هم اکنون توسط کارشناسان آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟