تیرباران خودروهای 2 مرد خوزستانی از سوی راهزنان / گلوله به گردنم خورد + گفتگو و عکس

 سرقت های مسلحانه و به عنف از خودروهای شوتی در شهرستان اهواز این کلانشهر را برای رانندگان خودروهای شوتی ناامن کرده است.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش رکنا، در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از خودروهای شوتی در برخی از محورهای استان خوزستان و کلانشهر اهواز که باعث نگرانی و ترس میان خودروهای شوتی شده است.

گفتگو با حسن و میلاد 2 مرد خوزستانی که مورد سرقت مسلحانه قرار گرفتند

یکی از این مالباختگان که حسن نام دارد در گفتگو با خبرنگار رکنا گفت ماه گذشته در ساعت تقریبی یک بامداد در حال جابجایی لوازم برقی خانگی در محور اهواز بودم که سرنشینان یک خودروی 405باسلاح کلاشینکف به قصد سرقت خودرو و بارهایم به سمتم شلیک کردند و من نیز پس از اصابت گلوله به گردنم از هوش رفتم اما سارقان موفق به سرقت نشدند و زمانیکه به هوش آمدم در بیمارستان بودم.

میلاد یکی دیگر از مالباختگان گفت : هفته پیش در ساعت 12 شب باخودروی ال90 چند کولر به آدرس اهواز آوردم که قصد خالی کردن بار را در منطقه نادری داشتم که چند فرد با خودروی 405کلت کمری برروی سرم نهاده و خودرو و کولرها را به راحتی به سرقت برده و از محل متواری شدند.

در این راستا یک منبع آگاه به خبرنگار رکنا گفت: با توجه به اینکه جابجای لوازم خانگی در غالب خودرو‌های شوتی خودش جرم محسوب می شود اما در ماه های گذشته تاکنون چندین باند سرقت از خودروهای شوتی با انجام اقدامات اطلاعاتی شناسایی و طی عملیات های غافلگیرانه دستگیر و به مقامات قضایی تحویل داده شده اند.

گفتنی است در روزهای گذشته چند سرقت از خودروهای شوتی به خبرنگار رکنا درخوزستان گزارش داده شده است. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

سرقتهای مسلحانه از خودروهای شوتی در خوزستان تاکنون چندباندمسلح دستگیر شده اند

سرقتهای مسلحانه از خودروهای شوتی در خوزستان تاکنون چندباندمسلح دستگیر شده اند

سرقتهای مسلحانه از خودروهای شوتی در خوزستان تاکنون چندباندمسلح دستگیر شده اند

 

آیا این خبر مفید بود؟