فیلم رفتار دوست داشتنی ستوان راهور با راننده معتاد کامیون! / پلیسی که فرشته نجات شد + فیلم
حجم ویدیو: 24.31M | مدت زمان ویدیو: 00:03:18

"هر چه در زندگی داشتیم به خاطر اعتیادش از دست دادیم . یعنی هیچی در زندگی دیگر نداشتیم" همسر مرد معتاد گفت. همان همسری که با تمام زجرهایی که بخاطر اعتیاد شوهرش در زندگی متحمل شده بود، باز او را ترک نکرده و کنارش مانده بود به امید روز بهبودی و سلامت همسرش. امید که ناامید نشو و آن روز ترک اعتیاد رسید، ترک اعتیاد با کمک انسان دوستانه ، ستوان یکم پلیس راهور..."

به گزارش خبرنگار اجتماعی رکنا ، ستوان یکم رحیم محمدی ، افسر پلیس راهور در جاده ایستاده بود که راننده کامیون به ایست بازرسی رسید. چهره اش نشان می داد معتاد است. افسر پلیس به او گفت که مصرف مخدر داری ؟ گفت: بله . افسر پلیس گفت: نمی خواهی ترک کنی. گفت: چرا تمایل دارم . افسر پلیس به او گفت : اگر قطعا تمایل به ترک داری می توانم حمایتت کنم تا ترک کنی . مرد معتاد قبول کرد و این شد سرآغاز تولد زندگی دوباره این مرد.

پلیس می توانست همان زمان که متوجه اعتیاد راننده کامیون شد ، شش ماه گواهی نامه اش را رسید کند و او را به مراجع قضایی معرفی کند اما چنین نکرد و کمک کرد تا مرد از دنیای اعتیاد به دنیای دور از مخدر راه پیدا کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟