به گزارش رکنا، رئیس پلیس خوزستان از کشف 320 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین طی عملیات ضربتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در شهرستان دزفول خبرداد.

سردار "سید محمد صالحی"ریس پلیس خوزستان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان،خوزستان در پی کار اطلاعاتی پیچیده شبانه روزی بر روی فعالیت سوداگران مرگ، از فعالیت عاملان تهیه وتوزیع موادمخدر در شهرستان دزفول مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان دزفول با کار اطلاعاتی پیچیده و مستمر پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی، ضمن شناسایی محل مورد نظر در شهرستان دزفول، در یک عملیات غافلگیرانه و مقتدرانه اقدام به دستگیری 7 نفر سوداگران مرگ و بازرسی از محل سکونت آنان کردند.

در بازرسی صورت گرفته از محل 320 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین که از مرزهای شرقی وارد کشور شده به همراه یک قبضه سلاح شکاری، یک قبضه اسلحه برنو و 110 عدد مهمات مربوطه کشف شد، متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار صالحی با بیان اینکه در این ارتباط 3 دستگاه خودرو و 2 دستگاه موتورسیکلت توقیف شدند، تصریح کرد: همکاران ما از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر ۳ تن و ۹۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف کردند که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۵۶ درصدی کشفیات مواد مخدر در سطح استان هستیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

 

آیا این خبر مفید بود؟