آتش سوزی شبانه در تهرانپارس + عکس و فیلم حادثه
حجم ویدیو: 2.54M | مدت زمان ویدیو: 00:00:22

به گزارش رکنا، سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اظهار کرد: ساعت ۲۱:۲۴ یک مورد آتش سوزی در یک مغازه نگه داری و شارژ کپسول‌های گاز مایع در تهرانپارس، خیابان ۲۱۲ شرقی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و دو ایستگاه با امکانات کامل به محل حادثه اعزام شدند.

آتش سوزی در تهرانپارس

وی ادامه داد: نیرو‌ها مشاهده کردند در یک مغازه حدود ۲۵ متری تعداد زیادی انواع سلندر‌های پیک نیکی و ۱۱ کیلویی وجود داشته است. کاملا مغازه شعله ور بود به نوعی که آتش از پنجره‌ها به بیرون می‌زد و سیم برق و درخت نزدیک هم شعله ور شده بود.

آتش سوزی در تهرانپارس

ملکی گفت: مغازه یک طبقه بود، اما اگر در یک ساختمان بود می‌توانست یک بحران ایجاد کند. چند مرتبه صدای انفجار ناشی از گاز شنیده شده بود. آتش نشانان عملیات را آغاز کردند و موفق شدند، آتش را به کنترل خود در بیاورند و وقتی سلیندر‌ها خارج شد چیزی حدود ۲۲۰ عدد بود که بسیار زیاد است و نگه داری این حجم سیلندر در یک مغازه کوچک در یک محله مسکونی بسیار خطرناک است.

آتش سوزی در تهرانپارس

وی افزود:خوشبختانه مورد مصدومیت نداشتیم و آتش به مغازه‌ها و منازل دیگر سرایت نکرد. مدت زیادی است که آتش خاموش شده، نیرو‌ها مشغول ایمن سازی هستند و تا دقایق دیگر محل را تحویل عوامل و کارشناسان خواهند داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟