مهار آتش‌سوزی انبار الکل در اهواز + فیلم
حجم ویدیو: 35.76M | مدت زمان ویدیو: 00:04:06

عملیات مهار آتش در یک انبار الکل واقع در محله عامری اهواز که عصر دیروز رخ داد و ۱۲ آتش‌نشان در جریان آن مجروح شدند، دیشب به پایان رسید.

به گزارش رکنا ، ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز اظهار کرد: بعد از ساعت‌ها تلاش آتش نشانان، عملیات اطفای حریق انبار الکل در منطقه کوی عامری اهواز به اتمام رسید.

وی تصریح کرد: کارشناسان سازمان در حال بررسی علت وقوع حادثه هستند که متعاقباً اعلام می‌شود.

قنبری گفت: یک باب منزل مسکونی به صورت غیرمجاز در خیابانی غیرتجاری و صنعتی که محل زندگی خانواده‌های بسیاری است، به انبار الکل تبدیل شده بود و آتش گرفت و این آتش‌سوزی بیش از ۶ ساعت ادامه داشت و آتش نشانان با از خودگذشتگی جان اهالی منطقه را نجات و از بروز انفجار جلوگیری کردند.

جزئیات آتش سوزی در اهواز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز هم گفت: ساعت ۱۷:۵۴ عصر ۶ خردادماه با تماس تلفنی شهروندی به سامانه ۱۲۵ این سازمان، خبر وقوع آتش‌سوزی گسترده در انبار تجهیزات پزشکی واقع در منطقه عامری اطلاع‌رسانی شد. در پی این حریق سریعا تا شعاع ۱۰۰ متری این مجتمع تخلیه و برق این محدوده را از مدار خارج کردیم.

قنبری بیان کرد: ۱۸۰ نیرو و ۲۵ دستگاه خودرو آتش‌نشانی با امکانات و تجهیزات مورد نیاز و با پشتیبانی نیروهای شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و معاونت خدمات شهری شهرداری اهواز برای مهار حریق تلاش کردند.

3 مرحله انفجار در انبار الکل اهواز

وی با اشاره به وجود مواد آتش‌زا مانند الکل و پنبه در این انبار، بیان کرد: با توجه به مسدود بودن راه‌های ورودی و غیرقابل دسترس بودن راه‌های خروجی، تاکنون این ساختمان ۳ مرحله انفجار داشت.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: ۱۲ آتش‌نشان به دلیل وجود مواد الکلی و شیمیایی در این انبار مصدوم شدند و به بیمارستان سوانح و سوختگی اهواز انتقال یافتند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟