انهدام باند سارقان مسلح در خرمشهر + عکس

به گزارش رکنا، سرهنگ " فرشاد کاظمی " در تشریح جزئیات خبر اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت مسلحانه و عادی خودرو، منزل، موتورسیکلت و تلفن همراه با شیوه و شگرد یکسان در شهرستان خرمشهر، بررسی موضوع به صورت تخصصی در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با کار تخصصی و تحقیقات اطلاعاتی اعضای یک باند 5 نفره را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضائی طی چند عملیات منسجم و غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

ریس پلیس شهرستان خرمشهر تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به 21 فقره سرقت از قبیل (10 فقره سرقت مسلحانه و11 فقره سرقت عادی) اعتراف کردند.

در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد 5 دستگاه خودروی سواری سرقتی، 2 قبضه سلاح جنگی ، یک قبضه سلاح شکاری و مقادیری زیادی اموال مسروقه از قبیل 15 دستگاه تلفن همراه، لوازم آشپزخانه، یک دستگاه کولر 2 تیکه، یک دستگاه تلویزیون ال ای دی، یکدستگاه پرچ پلاک و یک عدد شاه کلید جهت بازکردن درب خودروها در زمان سرقت کشف شد.

سرهنگ کاظمی در خاتمه عنوان داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی داده شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟