شلیک پلیس نارمک به 2 مرد و یک زن که دزد آمبولانس بودند + عکس

به گزارش رکنا، سرهنگ "صادق ضرونی"  اظهار داشت : روز گذشته به دنبال یک فقره سرقت محتویات یک دستگاه خودرو آمبولانس در محله نارمک رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 127 نارمک قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اقدامات تخصصی و بررسی های فنی پلیس آغاز شد و ماموران پی بردند که 2 مرد و یک زن محتویات یک دستگاه آمبولانس را در محله نارمک مورد سرقت قرار دادند.

رئیس کلانتری 127 نارمک در ادامه گفت : در راستای ارتقای امنیت اجتماعی روز گذشته واحد های عملیاتی کلانتری در محله نارمک فعال بودند که در ساعت 5 بعد از ظهر گشت انتظامی کلانتری به یک دستگاه خودرو پاجرو مشکوک شدند و سارقان را شناسایی کردند.

وی افزود : سارقان با مشاهده پلیس جهت فرار از چنگال قانون با پرتاب کردن کپسول اکسیژن سرقتی به ماموران حمله کردند که در نهایت با شلیک پلیس به لاستیک های خودرو پاجرو در تعقیب و گریز پلیسی یکی از سارقان دستگیر و 2 متهم دیگر متواری می‌شوند.

سرهنگ ضرونی خاطر نشان کرد : خانم بازداشت شده در بازجویی های پلیسی صراحتا به جرم خود اعتراف و ماموران کلانتری سریعا با شیوه و شگرد های خاص پلیسی در یک عملیات پیچیده موفق به دستگیری 2 سارق متواری در مخفیگاهشان شدند.

سرهنگ ضرونی ادامه داد : 2 سارق دیگر در بازجویی های پلیسی صراحتا به جرم خود اقرار و به چند فقره سرقت از خودرو و مغازه های لباس فروشی در نارمک و نظام آباد اعتراف کردند.

رئیس کلانتری نارمک در پایان گفت: پرونده متهمان پس از اعترافاتشان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟