مرگ عامل شهادت تکاور پلیس در نیکشهر

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری اظهار داشت: دو روز پیش استوار یکم "صادق کریمی ندیمی" از مأموران جان برکف یکان تکاوری 110 شهرستان نیکشهر، حین کنترل خودروهای عبوری در پلیس راه نیشکهر- ایرانشهر بر اثر شلیک سرنشین مسلح یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 مسروقه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: با توجه به متواری شدن ضارب از صحنه، دستگیری عامل این جنایت به صورت ویژه در دستور کار پلیس استان قرار گرفت. با تلاش بی وقفه مأموران و در پی تحقیقات تخصصی صورت گرفته عامل این جنایت که مردی 31 ساله و از افراد شرور و سابقه دار شهرستان بود، شناسایی و مشخص شد متهم پس از ارتکاب به این جنایت به همراه همسر و فرزندانش در کوهستان های اطراف شهرستان نیکشهر معروف به کوه‌های "شوشین" مخفی شده است.

وی تصریح کرد: سرانجام با تلاش پلیس، مخفیگاه این جنایتکار در کوهستان های مذکور شناسایی و صبح امروز تیمی مجرب از مأموران زبده یگان تکاوری و پلیس شهرستان نیکشهر برای دستگیری متهم عازم محل شدند.

عامل شهادت مامور پلیس به هلاکت رسید

سردار طاهری بیان کرد: متهم که خود را در محاصره پلیس دید بدون توجه به اخطارهای صادره، با سلاح کلاش شروع به تیراندازی به سمت مأموران انتظامی کرد.

سردار طاهری گفت: در نهایت مأموران حاضر در صحنه با توجه به تیر اندازی های مکرر این فرد جانی و عدم تسلیم شدنش، برای جلوگیری از آسیب رسیدن به خانواده متهم و دیگر عوامل حاضر در عملیات با شگردی خاص و با شلیک چند گلوله متهم را از پای در آورده و به هلاکت رساندند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان کرد: در این عملیات و در بازرسی از محل اختفاء متهم یک قبضه سلاح کلاش به همراه پنج تیغه خشاب کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: این متهم جانی در تاریخ 8 اردیبهشت ماه سال جاری اقدام به سرقت مسلحانه یک دستگاه خودروی پژو 405 از شهرستان ایرانشهر کرده بود و از ترس دستگیر شدنش این مأمور جان برکف پلیس استان را در ایست و بازرسی مذکور به شهادت رساند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟