2 تصادف مرگبار در چهارمحال و بختیاری + عکس

به گزارش رکنا، سیدغلامعلی نوربخش امروز گفت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی110 مبنی بر وقوع یک فقره تصادف در محور سامان به پل زمانخان، بلافاصله مأموران پلیس راه به همراه نیروهای امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند.

رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری ادامه داد: ماموران در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند، یک سواری سمند با یک موتورسیکلت برخورد کرده است.

وی افزود: بر اثر این حادثه ، راکب موتورسیکلت مصدوم و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان منتقل شد که متاسفانه این جوان 28 ساله به دلیل شدت جراحات و صدمات وارده در بیمارستان فوت کرد.

رئیس پلیس راه استان اظهار داشت: علت وقوع این حادثه، بی موالاتی راکب موتورسیکلت به علت حرکت در خلاف جهت توسط کارشناسان اعلام شده است.

واژگونی خودروی وانت پیکان در محور شهرکرد_بروجن

وی اضافه کرد: شب گذشته در جاده شهرکرد-بروجن، حوالی کارخانه سیمان نیز وقوع واژگونی خودرو به سامانه 110 اطلاع داده شد و بلافاصله مأموران پلیس راه به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

نوربخش بیان کرد: در بررسی مأموران مشخص شد که در این حادثه یک خودروی وانت پیکان از مسیر خارج و واژگون شده است.

وی تصریح کرد: در این حادثه، متاسفانه راننده 70 ساله خودرو به دلیل شدت جراحات وارده در صحنه تصادف فوت کرد.

رئیس پلیس راه استان با اشاره به اینکه کارشناسان پلیس راه، علت این سانحه را بی احتیاطی راننده و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرده اند، گفت: از همه شهروندان خواهشمندیم در هنگام رانندگی هوشیاری کامل داشته، با سرعت مطمئنه برانند و با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ضامن سلامتی خود و دیگران باشند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟