عکس / آتش سوزی عجیب در پشت بام یک ساختمان در میدان حر تهران

به گزارش رکنا، ساعت 14:13 دقیقه ظهر دیروز، آتش سوزی در یک ساختمان 4 طبقه واقع در خیابان کارگر جنوبی، پایین تر از میدان حر به سامانه 125 سازمان آتش نشانی تهران اطلاع داده شد که بلافاصله با هماهنگی ستادفرماندهی این سازمان نیروهای آتش نشانی ایستگاه های 52، 1، 118 به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه روانه شدند.

امیر هاتفی مدیر منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران دراین خصوص اظهار داشت: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه متعلق به یک شرکت صنایع چوب بود که پشت بام آن به طور موقت تبدیل به انبارشده و با قفسه بندی این مکان مقادیر زیادی لوازم درآن قرار داشت.

وی افزود: هنگام رسیدن آتش نشانان، پشت بام کاملا شعله ور بود و دود زیادی از آن به آسمان بلند شده بود که نیروهای آتش نشانی به سرعت مشغول عملیات شده و با دورشته لوله آبدهی به مقابله با این آتش سوزی گسترده پرداختند.

این مدیرعملیات آتش نشانی با اعلام این که این حادثه هیچ گونه مصدومی نداشت، افزود: این آتش سوزی سرانجام با تلاش مداوم نیروهای آتش نشانی مهار و خاموش شده و همچنین از سرایت آن به دیگر نقاط جلوگیری به عمل آمد.

وی خاطر نشان کرد: علت بروز این حادثه در حال حاضر توسط کارشناسان علل بررسی حریق منطقه 5 عملیات سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟