انهدام باند زورگیران کرج / سارقان با پلاک مخدوش اخاذی می کردند

با تلاش کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان، 4 نفر از اعضای باند سارقان که با شیوه زورگیری در سطح شهرستان کرج سرقت کرده بودند، دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ "سید مجید فیض جعفری" معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان "البرز" با اعلام این خبر بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت با شیوه زورگیری توسط 4 نفر سرنشین خودروی "ام وی ام" در نقاط مختلف شهر کرج، بررسی موضوع در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که سارقان با خودروی پیش گفته که پلاک آن را مخدوش کرده بودند در سطح شهر پرسه زنی کرده و سوژه های خود را از بین شهروندانی که به صورت انفرادی در محل های خلوت تردد می کردند انتخاب و در یک فرصت مناسب راه مال باخته را سد و سپس با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال او می کردند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز اظهار داشت: در ادامه کارآگاهان با انجام تحقیقات میدانی و به کارگیری اقدامات پلیسی در نهایت موفق به شناسایی هر 4 سارق شده و پس از ردزنی آنها در شهر کرج، در چند عملیات جداگانه نامبردگان را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی متهمان با مشاهده مستندات پلیس لب به اعتراف گشوده و به 19 فقره سرقت با شیوه زورگیری اعتراف کردند.

سرهنگ فیض جعفری با اشاره به کشف تعدادی گوشی تلفن همراه سرقتی از مخفیگاه متهمان، تصریح کرد: با تلاش بی وقفه ماموران تاکنون 12 نفر از مال باختگان پرونده شناسایی شدند.

معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز در پایان خاطرنشان کرد: پس از تکمیل پرونده متهمان به مراجع قضائی اعزام و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟