7 کشته و مصدوم در 2 حادثه تصادف و سقوط

به گزارش رکنا، محمد جمشیدی، مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی فردیس گفت: در نخستین حادثه براثر برخورد شدید دو خودرو در جاده خوشنام، شش نفر مجروح شدند. ساعت 18 و 8 دقیقه روزجمعه از طریق تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ فردیس تصادف در جاده خوشنام نرسیده به پمپ‌گاز به آتش‌نشانان اعلام شد. بلافاصله نیروهای یک ایستگاه آتش‌نشانی خود را به محل حادثه رساندند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد دو خودروی پژو ۲۰۶ و پراید به‌شدت با یکدیگر برخورد کرده‌اند که آتش‌نشانان در اولین اقدام به ایمن‌سازی محل پرداخته و برق دو خودرو را برای جلوگیری از آتش‌سوزی قطع کردند. آتش‌نشانان سپس اقدام به رهاسازی مصدومان حادثه کرده و شش مصدوم را از داخل خودروها خارج و تحویل امدادگران اورژانس دادند.

سقوط مرگبار در کانال آب

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی فردیس در ادامه از سقوط مرگبار مرد جوانی به داخل کانال آب خبر داد و گفت: ساعت12و3دقیقه شنبه و پس از تماس آتش‌نشانی مشکین‌دشت درباره سقوط مرد 35ساله‌ای به کانال آب در شهرک خاکشناسی، بلافاصله سه ایستگاه عملیاتی از آتش‌نشانی فردیس راهی محل شده و جست‌وجو در کانال آب را آغاز کردند.

جمشیدی افزود: پس از 97دقیقه جست‌وجو در طول کانال سرانجام ساعت 13و40دقیقه، پیکر این مرد در مقابل مخابرات خوش‌طینت در بلوار بیات‌غربی از آب بیرون کشیده شد که جان‌باخته بود. جسد تحویل مأموران پلیس شد و آتش‌نشانان به عملیات خود پایان دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟