برملا شدن راز سارق سابقه دار بالای شهر / پلیس چهره شناسی کرد

رئیس کلانتری 164 قائم ، صبح امروز از دستگیری یک سارق لوازم داخلی خودرو در محدوده کاشانک خبر داد و گفت: متهم به 10 فقره سرقت لوازم خودرو در محدوده های شمال شرق تهران اعتراف کرد.

به گزارش رکنا،  سرهنگ "محمد باقر قدم زاده"  صبح امروز در تشریح این خبر بیان داشت: چند روز پیش یکی از شهروندان ساکن محدوده کاشانک شکایتی تحت عنوان سرقت لوازم داخلی خودرو تنظیم و عنوان داشت ،  برای انجام کاری خودروی خود را مقابل منزل پارک کرده و داخل منزلش رفته اما زمانی که بازگشته، متوجه شده که شیشه عقب خودرو پایین است و لوازم داخل خودرو اش سرقت شده است.

وی عنوان کرد: با توجه به حساسیت موضوع ماموران انتظامی این کلانتری ضمن تشکیل پرونده در این خصوص به محل اعزام شدند و پس از بررسی های دوربین های مداربسته نصب شده در محل، مشخص شد که پس از پارک خودرو از سوی مالک آن، سارق با مشاهده اینکه  شیشه عقب خودرو پایین است به خودرو دستبرد زده و پس از ربودن لوازم شخصی مال باخته از قبیل، وجه نقد و ضبط خودرو از محل گریخته است.

اعتراف سارق حرفه ای محله های بالای شهر تهران

 رئیس کلانتری 164 ونک، گفت : از آنجا که چهره متهم در فیلم دوربین کاملا مشخص بود، ماموران چهره وی را در سیستم چهره نگاری پلیس پایتخت مورد بررسی قرار دادند که طی آن این متهم که یکی از سارقان سابقه دار این محدوده است، شناسایی شده و ماموران برای دستگیری وی وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی اعلام کرد: ظرف چند ساعت مخفیگاه این متهم شناسایی شد و با هماهنگی های  قضائی به محل اعزام و متهم را در منزلش دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

وی با بیان اینکه متهم در تحقیقات انجام شده به جرم ارتکابی معترف شد، افزود:  متهم در بازجویی های انجام شده به 10 فقره سرقت لوازم داخلی خودرو در محدوده مذکور اعتراف کرد.

سرهنگ قدم زاده افزود: در بازدید از مخفیگاه متهم مقادیری لوازم سرقتی مربوط به خودرو به ارزش تقریبی 500 میلیون ریال کشف و متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟