تصادف مرگبار پژو با تیرچراغ برق در تفت + عکس

سرپرست جمعیت هلال احمر تفت گفت : شب گذشته بر اثر تصادف یک دستگاه خودروی پژو پارس با تیر برق در جاده روستای سانیج یک نفر فوت و دو نفر مصدوم شدند.

به گزارش رکنا، «سید قاسم گلشن» در این مورد گفت: ساعت ۲۱:۴۶ شب گذشته بنا به گزارش مرکز کنترل و هماهنگی عملیات اضطراری EOC مبنی بر تصادف یک دستگاه خودروی پژو پارس با تیر چراغ برق در سه راهی جاده قدیم روستای دره شیر سانیج، بلافاصله سه نفر از نجاتگران پایگاه جاده ای جاویدالاثرحاج احمد متوسلیان این شهرستان در قالب یک تیم امدادی به همراه یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه حاضر و یک نفر مصدوم توسط نجاتگران با استفاده از ست نجات رهاسازی شد.

وی عنوان کرد: پس از نجات و انجام اقدامات اولیه درمانی توسط نیروهای هلال احمر و دیگر عوامل امدادی در صحنه، حادثه دیدگان با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ شهرستان به اولین مرکز درمانی انتقال یافتند.

گلشن افزود: این عملیات دو ساعت به طول انجامید و متاسفانه این حادثه دو مصدوم و یک نفر فوتی برجا گذاشت .

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد، این مسئول رعایت جوانب احتیاط در رانندگی را مورد تاکید قرار داد و از عموم مردم خواست که در روبرو شدن با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق شماره تلفن ۱۱۲ آگاه کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟