دختر شیرازی پس از زیرگرفتن مرد جوان با تیر چراغ برق تصادف کرد + عکس

به گزارش رکنا ، انحراف پژو ۲۰۶از مسیر اصلی در بلوار امیرکبیر شیراز، ساعت ۲۰:۴۶  دقیقه شب گذشته آتش نشانان را به محل حادثه کشاند.

آتش نشانان پس از خارج کردن دو سرنشین مصدوم از داخل این خودرو و عابر پیاده، آنان را جهت انتقال به مراکز درمانی و انجام درمان های لازم تحویل عوامل اورژانس دادند.

بر اساس این گزارش، ستاد فرماندهی آتش نشانی پس از اطلاع یافتن از وقوع این حادثه رانندگی که توسط شهروندان ساعت ۲۰:۴۶ دقیقه شب گذشته به سامانه ۱۲۵ اطلاع رسانی شد، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۵ به همراه گروه امداد و نجات این سازمان را به بلوار امیرکبیر روانه کرد.

تصادف عجیب با تیربرق

در این حادثه یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ حامل دو سرنشین شامل دو زن ۲۱ و ۲۲ ساله به هنگام حرکت درمسیر به دلیل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شد و بعد از برخورد با عابر پیاده ( مرد ۳۰ ساله) به شدت با ستون برق حاشیه خیابان برخورد کرد که سرنشینان داخل اتاقک خودرو گرفتار شدند.

نیروهای آتش نشانی بلافاصله پس از ایمن کردن محل و قطع برق خودرو با رعایت موارد ایمنی مشغول عملیات شده و اقدام به خارج کردن سرنشینان خودرو کردند.

آتش نشانان سرانجام با استفاده از تجهیزات نجات هر دو سرنشین را از داخل اتاقک خودرو بیرون آورده و آنان را برای انجام معاینات اولیه و انتقال به مراکز درمانی تحویل تیم اورژانس حاضر در محل حادثه دادند.

گفتنی است در این حادثه دو سرنشین و عابر پیاده دچار مصدومیت شدند. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟