قتل پسر نوجوان با شمشیر سامورایی ! / در پیتزا فروشی زتای لندن رخ داد + عکس

به گزارش رکنا، نوجوانی که در مقابل یک پیتزافروشی در انگلیس با شمشیر سامورایی مورد حمله قرار گرفته بود جانش را از دست داد. بنا به گفته شاهدان عینی «فارِس ماتوئو» ۱۴ ساله قصد دفاع از دوستش در حمله سارقان را داشت که به شدت زخمی شد. این حادثه در ساعت ۴ بعدازظهر روز جمعه در نزدیکی رستوران زِتا پیتزا در منطقه نیوهام در شرق لندن رخ داد.

حمله کنندگان قصد داشتند تا اسکوتر دوست قربانی را به سرقت ببرند. پلیس انگلیس روز شنبه از دستگیری دو نوجوان ۱۴ و ۱۵ ساله که متهم به قتل هستند خبر داد. بنا به گفته پلیس، فارش که پدرش هم به علت ابتلا به کرونا و وخامت حالش در بیمارستان بستری است، توسط یک شی برنده بزرگ مورد حمله قرار گرفته است.

شاهدان عینی گفتند که حمله کنندگان با شمشیر سامورایی به این نوجوان حمله ور شدند. بنا به گفته شاهدان عینی یکی از حمله کنندگان با شمیر سامورایی ضربه‌ای به سر این نوجوان وارد کرد. یکی از شاهدان گفت که این نوجوان برای دفاع از دوستش که دو نوجوان دیگر قصد گرفتن اسکوترش را داشتند مورد حمله قرار گرفت.

قتل پسر نوجوان

پس از این حادثه پلیس و تیم اورژانس پزشکی در محل حادثه در خیابان بارکینگ حضور یافتند، اما مرگ فارش در ساعت ۴.۳۰ دقیقه اعلام شد. ویدئوی منتشر شده تیم اورژانس را در محل حادثه نشان می‌دهد.

دو نوجوان دستگیرشده در بازداشتگاه پلیس به سر می‌برند و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟