کپسول گاز پر از اسلحه بود! / 2 مرد اصفهانی راز وحشتناکی داشتند

به گزارش رکنا،جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری 2 قاچاقچی اسلحه و کشف 30 قبضه سلاح شکاری و جنگی که داخل یک کپسول گاز سی ان جی جاساز شده بودند خبر داد.

 قبضه سلاح شکاری و جنگی در کپسول گاز

محمدرضا هاشمی‌فر اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان با اشرافیت و هوشمندی خود مطلع شدند ۲ نفر که در زمینه قاچاق اسلحه فعالیت می‌کنند محموله ای از سلاح را وارد استان کرده و قصد فروش آنها را دارند که بلافاصله در این خصوص وارد عمل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات علمی و کسب اطلاعات لازم مخفیگاه متهمان را در یکی از محله‌های شهرستان خمینی‌شهر شناسایی و در یک عملیات ضربتی طی هماهنگی با مقام قضائی این افراد را دستگیر کردند.

وی گفت: ماموران در بازرسی از مخفیگاه متهمان از داخل یک کپسول گاز سی ان جی ۱۴ قبضه اسلحه شکاری غیر مجاز و ۱۶ قبضه اسلحه کلت کمری جنگی به همراه تعداد ۳۰۰ عدد فشنگ جنگی مربوط به کلت را کشف کردند.

هاشمی‌فر با اشاره به تحویل متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی اظهار داشت: ماموران پلیس استان با هوشیاری و هوشمندی تمام فعالیت‌های مجرمانه را رصد می‌کنند و مجرمان مطمئن باشند که در سریع ترین زمان ممکنی که حتی در ذهن آنها نمی آید سایه پلیس را بر سر خود خواهند دید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟