خیابان سهروردی تهران کامیون را بلعید + عکس ها
نشست زمین به صورت ناگهانی کف کوچه ای در حوالی خیابان سهروردی موجب گیرکردن چرخ های کامیون حامل بتون در میان آسفالت خیابان شد.

به گزارش رکنا، شب گذشته طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه به آتش نشانی، ستاد فرماندهی این سازمان به سرعت نیروهای آتش نشانی ایستگاه 53 و گروه امداد ونجات 13 را به محل حادثه واقع درخیابان سهروردی ، کوچه خشنود رهسپار کرد.

بنا به اظهار یدالله مددی معاون منطقه شش عملیات سازمان آتش نشانی تهران، یک دستگاه کامیون ویژه حمل بتون(میکسر) به هنگام حرکت درکوچه مذکور، براثر نشست زمین، ناگهان چرخ جلوی کامیون به داخل گودال ایجاد شده فرو رفت و راننده هرچقدرتلاش کرد تا کامیون را از محل فروکش خارج کند، موفق نشد.

وی با اشاره به مسدود شدن مسیر تردد خودروها، افزود: نیروهای آتش نشانی با ایمن سازی محل حادثه و تثبیت کامیون، با استفاده از تجهیزات پشتیبانی سازمان و همچنین جرثقیل 55 تنی موفق شدند این کامیون را از محل فروکش زمین، بیرون بکشند.

معاون منطقه 6 عملیات آتش نشانی در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیبی نرسید و با خارج شدن کامیون از محل حادثه، مسیر عبور و مرور خودروها را نیزباز شد.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه از سوی کارشناسان در حال بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟