پلیس آرزوی کودک بیمار را برآورده کرد + فیلم
حجم ویدیو: 3.71M | مدت زمان ویدیو: 00:00:29

پلیس امارات آرزوی یک کودک ۴ ساله بیمار اهل این کشور را با اهدای هدایایی شیرین برآورده کرد.

به گزارش رکنا ، «محمد ال هارمودی» که با یک بیمار دسته و پنجه نرم می‌کند آرزوی داشتن یک ماشین برقی اسباب بازی را داشت. پلیس دبی تصمیم گرفت ضمن اجازه گشت و گذار این کودک با ماشین پلیس در سطح شهر یک ماشین برقی نیز به عنوان هدیه به این کودک اهدا کند.

ویدئویی از این اقدام تحسین برانگیز پلیس دبی در فضای مجازی منتشر شد که مورد توجه کاربران قرار گرفت. در این ویدئو ابتدا چند بادکنک رنگارنگ به این کودک هدیه داده شده و سپس در حالی که محمد لباس پلیس بر تن دارد دو ماشین پلیس در مقابل او توقف می‌کنند.

خوشحالی کودک بیمار در دبی

او سپس به داخل خودروی پلیس برای گشت و گذار هدایت شده و سپس ماموران پلیس یک ماشین برقی اسباب بازی را به وی هدیه می‌کنند. این ویدئو در حالی که این کودک بیمار انگشت شصت خود را به نشانه خوشحالی در مقابل دوربین می‌گیرد به اتمام می‌رسد.

همکاری پلیس دبی با بنیاد «یک آرزو بکن»

این ویدئو از زمان انتشار تاکنون بیش از ۱۱۰۰ بیننده داشته است. انتشار این ویدئو با واکنش کاربران همراه بود و بسیاری اقدام پلیس دبی را مورد تمجید قرار دادند.

گفتنی است؛ پلیس دبی برای تحقق آرزوی این کودک با بنیاد «یک آرزو بکن» همکاری کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟