سرنوشت پادشاه قاچاقچیان مکزیک در دستان دخترش + عکس

به گزارش رکنا، با دستگیری جسیکا اوسگودرا گونزالس دختر پادشاه قاچاقچیان مکزیک «ال مانچو»، وی تحت بازجویی مأموران پلیس قرار گرفته است.
سخنگوی پلیس بیان کرد تاکنون پلیس هر متهمی را که در ارتباط با «ال مانچو» بازداشت می‌کرد آن‌ها از ترس جان خود و خانواده‌شان علیه «ال مانچو» اعتراف نمی‌کردند.
پلیس مکزیک برای بازداشت بزرگ‌ترین قاچاقچی قرن مبلغ 10 میلیون دلار جایزه تعیین کرده است با این وجود نگرانی‌ها از اعترافاتی است که این دختر برای نجات خود ممکن است داشته باشد.
اکنون «جسیکا» به‌ دلیل داشتن معاملات تجاری با شرکت‌هایی که در فهرست سیاه وزارت خزانه‌داری ایالات متحده قرار دارند به جرم خود اعتراف کرده است.
به گفته رسانه‌ها این خانم 34 ساله بزودی محاکمه می شود و باید برای سال‌ها پشت میله‌های زندان بماند مگر آن که بتواند با پلیس تبانی کرده تا آزاد شود.
«رابرت آلمونته» مارشال فدرال امریکا که 25 سال از زندگی‌اش را صرف مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر کرده است می‌گوید که این زن ممکن است اطلاعات مهمی در اختیار داشته باشد تا بتواند علیه پدرش استفاده کند.
او افزود: «ال مانچو» باید نگران باشد، زیرا اطلاعات جسیکا می‌تواند آسیب جدی به پدرش وارد کند و حتی منجر به دستگیری وی شود. ما می‌دانیم که او یک قاچاقچی زیرک و بی‌رحم است و تاکنون توانسته بخوبی از دست پلیس فرار کرده و امپراطوری پر قدرتش را هدایت کند.‌آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟