انفجار گلوله توپ جان مرد اندیمشکی را گرفت

 دادستان اندیمشک از فوت یک نفر بر اثر انفجار ناشی از جمع‌آوری ضایعات جنگی در منزل خبر داد.

کریم صحرایی دادستان اندیمشک صبح امروز  با اعلام فوت یک نفر از اهالی چم گلک بر اثر انفجار یک عدد گلوله توپ جنگی، اظهار کرد: روز گذشته پس از اعلام فرماندهی پاسگاه انتظامی شهرک چم گلک مبنی بر وقوع انفجار در منزل یکی از اهالی و فوت صاحب منزل بلافاصله بازپرس کشیک و ماموران پلیس آگاهی ویژه قتل به محل اعزام شدند.

به گزارش رکنا، صحرایی افزود: پس از بررسی صحنه و انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد صاحب منزل که در زمینه جمع آوری ضایعات و آهن‌آلات کار می‌کند یک عدد گلوله توپ جنگی باقیمانده از زمان جنگ را به منزل منتقل کرده بود.

دادستان شهرستان اندیمشک گفت: این فرد با دستگاه فرز قصد ایجاد برش روی گلوله را داشته که در اثر این فعل و انفعال انفجار مهیبی رخ داده و سبب خسارت به واحد مسکونی و جراحات شدید و سپس فوت نامبرده ( ع پ) شد.

گلوله توپ مرگ مرد اندیمشکی را رقم زد

صحرایی با اشاره به خطراتی که حمل و نگهداری مواد منفجره و محترقه به دنبال دارد، عنوان کرد: شهروندان به ویژه عشایر و اهالی روستاها در صورت پیدا کردن ضایعات جنگی بلافاصله مراتب را به مراجع انتظامی و اطلاعاتی منعکس و از دستکاری کردن آنها تحت هر شرایطی جدا خودداری کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟