کشف جسد خانم نویسنده در آپارتمان مجردی اش + عکس

جسد زن نویسنده در آپارتمان شخصی اش در مسکو پیدا شد.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، گزارش پلیس حاکی از آن است که مالک آپارتمان زن نویسنده پس از آن که چند بار نتوانست با قربانی تماس بگیرد به آپارتمان محل اقامتش مراجعه کرد. او تلاش کرد تا درب آپارتمان را باز کند، اما متوجه شد که درب از داخل قفل شده و بلافاصله از یک کلیدساز برای بازکردن درب کمک گرفت و آن‌ها پس از بازکردن درب آپارتمان با جسد زن جوان که یک هفته از مرگ وی می‌گذشت مواجه شدند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

با تماس شاهدان با اداره پلیس ماموران فورا در محل حاضر شدند اما ردی مبنی بر قتل این زن پیدا نکردند و در جریان تحقیقات پی بردند که زن جوان به خاطر پیروی از دستورالعمل یک رژیم لاغری خشک به نام رژیم فستینگ جانش را از دست داده است.

سخنگوی پلیس در خصوص این پرونده عنوان کرد که در بازرسی پلیس از منزل قربانی هیچ غذایی پیدا نشد و وی بر اثر سوءتغذیه شدید جان خود را از دست داد.

کشف جسد خانم نویسنده

گفتنی است این دختر جوان در حالی بر اثر رژیم فستینگ جان خود را از دست داد که طبق یک گزارش پزشکی رژیم ناشتای خشک به علت بروز کم آبی بدن، عفونت‌های دستگاه ادراری، سنگ کلیه، نارسایی عضو و حتی مرگ، خطرناک تلقی شده بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟