عملیات ویژه برای نجات جان 391 زن و مرد در همدان / 75 خودرو در برف گرفتار شدند

در 24 ساعت برفی همدان 75 خودرو در برف گرفتار شدند که به موقع به آنها امدادرسانی شد.

تیم‌های هلال احمر استان همدان در ۲۴ ساعت گذشته به ۷۵ دستگاه خودرو گرفتار در برف و سرنشینان یک دستگاه اتوبوس آسیب دیده امداد رسانی کردند.

 معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان گفت : به ۹۸ خانوار و ۳۹۱ نفر در قالب اشخاص تک سرنشین یا گروهی گرفتار در برف و سرما خدمت رسانی لازم صورت گرفت.

حمید عرفی یگانه افزود : همچنین به دنبال شکستگی تیر‌های چراغ برق و افتادن سیم‌های برق ، یک دستگاه اتوبوس با کابل‌های برق برخورد کرده و منجر به مسدود شدن جاده و آسیب دیدگی اتوبوس شده بود.

وی گفت : همراه با تیمی از نجاتگران با حضور به موقع در محل و هماهنگی با اداره برق از برق گرفتگی پیشگیری و نسبت به بازگشایی مسیر و روان سازی تردد خودرو‌های سبک وسنگین اقدام شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان افزود : هماهنگی لازم با پلیس راه به منظور پیش بینی اتوبوس جایگزین برای جابجایی ۲۰ سرنشین اتوبوس تا مقصد انجام شد تا مسافران بدون هیچ مشکلی راهی مقصد شوند.

در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۳ پایگاه بین شهری با ۱۵ دستگاه خودرو آمبولانس و عملیاتی و ۴۲ نجاتگر پا به کار عملیاتی و پشتیبان در مسیر‌های برون‌شهری استان همدان فعال بودند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟