پایان قلدری های اشرار اراک

با انجام اقدامات تخصصی پلیسی، مأموران نیروی انتظامی استان مرکزی در اراک موفق به شناسایی و دستگیری ۲ شرور به طور جداگانه در فضای واقعی و فضای مجازی شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ امیر مختاری فرمانده انتظامی شهرستان اراک گفت: فردی که با شرارت ها و مزاحمت‌های خود در منطقه شهدای صفری شهرستان اراک باعث نارضایتی اهالی شده بود، در عملیات ماموران کلانتری ۱۶ اراک دستگیر شد.

سرهنگ مختاری گفت: با اعلام گزارش‌هایی از اهالی محله شهدای صفری شهرستان اراک، مبنی بر ایجاد مزاحمت و گردن کشی‌های متعدد فردی در معابر و اماکن عمومی، بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او اضافه کرد: با پیگیری موضوع از سوی ماموران کلانتری ۱۶ شهرستان اراک، این فرد دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به یگان انتظامی دلالت شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک بیان کرد: متهم دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

او با قدردانی از تعامل فراگیر شهروندان با پلیس در اجرای موفقیت آمیز عملیات‌های پلیسی ادامه داد: تلفن ۱۱۰ در کلیه ساعات شبانه روز آماده پاسخگویی به درخواست‌های مردمی است.

دستگیری شرور فضای مجازی در اراک

سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی هم گفت: به دنبال انتشار کلیپی از قدرت نمایی و رجز خوانی یکی از اراذل و اوباش در فضای مجازی، بلافاصله اقدامات لازم برای شناسایی و دستگیری فرد مورد نظر در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

سرهنگ خلجی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی مناسب، مأموران موفق به شناسایی و دستگیری این فرد در مخفیگاهش در یکی از محله‌های شهرستان اراک شدند.

او اضافه کرد: فرد دستگیر شده که از رفتار خود نادم بود، در تحقیقات مقدماتی پلیس هدف از این اقدام مجرمانه را جلب توجه و خودنمایی به وسیله سلاح شکاری پدرش بیان داشت.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی متهم به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی بیان کرد: مقابله قاطعانه با اراذل و اوباش و مخلان امنیت مردم، از مطالبات قانونی شهروندان و مسئولان است و پلیس هرگز اجازه جولان دادن به اینگونه افراد را نخواهد داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟