جدایی مور گیلبرت از همسرش + جزئیات

خانم مور گیلبرت که بیش از دو سال در ایران زندانی بود، دو روز پس از بازگشت از ایران متوجه رابطه همسرش با همکارش شده است

به گزارش رکنا ، ایندیپندنت فارسی نوشت ؛ کایلی مور گیلبرت شهروند استرالیایی-بریتانیایی و استاد مطالعات خاورمیانه در دانشگاه ملبورن، که دو سال در ایران زندانی بود، مراحل جدایی از همسر خود را آغاز کره است.

او دو روز پس از بازگشت به استرالیا متوجه شد که همسر روسی-اسرائیلی‌اش به او خیانت کرده و با همکارش، دکتر کایلی بکستر، روابطی برقرار کرده است.

به نوشته هرالد سان، برخی افراد نزدیک به این زوج از روابط روسلان هاداروف، همسر او مطلع بوده‌اند. این روابط یک سال پس از دستگیری کایلی در سال ۲۰۱۸ آغاز شد، اما کسی به کایلی و خانواده‌اش در این مورد اطلاع نداده بود.

زندگینامه زوج در آستانه طلاق

خانم مور گیلبرت و آقای هاداروف در سال ۲۰۱۷ ازدواج کرده بودند. گزارش‌ها حاکی از آن است که کایلی که اکنون ۳۳ سال دارد، در حال انجام مراحل جدایی است.

آقاق هاداروف ۳۱ ساله و دکتر بکستر ۴۳ ساله، هر دو در کارزار آزادی کایلی مور گیلبرت فعال بودند. دانشگاه ملبورن از روابط این دو نفر مطلع شده اما اعلام کرده که درباره زندگی خصوصی دکتر مور گیلبرت اظهارنظر نمی‌کند.

منابع دولت استرالیا گفته بودند که اطلاعات مقامات ایرانی از اینکه کایلی همسر یک اسرائیلی است، آغازگر دستگیری او در فرودگاه تهران بوده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟