فیلم خاکسپاری مهرداد میناوند با حضور فوتبالیست ها
حجم ویدیو: 2.87M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

مراسم تشییع پیکر مهرداد میناوند قرار بود صبح فردا در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا برگزار شود اما با درخواست خانواده او، این برنامه به امروز ظهر تغییر کرد.

به گزارش رکنا، مهرداد میناوند بر اثر ابتلا به کرونا شب گذشته درگذشت.​

خانواده مهرداد میناوند در پیامی از مردم تقاضا کردند که به بهشت زهرا نروند تا کسی گرفتار ویروس کرونا نشود.
در حالی که قرار بود تشییع جنازه مهراد میناوند که شب گذشته به دلیل ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد فردا برگزار شود، خانواده این مرحوم با انتشار پیامی خبر از تغییر در برنامه برگزاری تشییع جنازه دادند.

نماینده خانواده مهرداد میناوند درخواست کرد این پیام از طریق رسانه طرفداری به اطلاع مردم برسد.
خانواده میناوند خطاب به مردم گفت:به دلیل شرایط کرونا و ازدحام جمعیت ممکن است باعث شود برخی ها به این ویروس مبتلا شوند و همین قضیه برای مهرداد میناوند مدیونی دارد و برای این که دینی گردن ما و مهرداد نباشد. از مردم و هواداران مهرداد تقاضا می کنیم از راه دور برای مهرداد فاتحه بفرستید و به بهشت زهرا نیایید. در این شرایط کرونایی ما نمی خواهیم خانواده دیگری داغ دار شود و جوانش را از دست بدهد. خواهشی که از مردم داریم این است به بهشت زهرا نیایند.
علیرضا خلیفه، دوست و همکار رسانه ای مهرداد میناوند که تا لحظه آخر بر بالین مهرداد میناوند بود، با تایید خواسته خانواده این مرحوم گفت:قرار بود خاکسپاری فردا باشد اما پدر، مادر و خانواده مهرداد میناوند گفتند جنازه نباید روی زمین بماند و به درخواست آنها پیکر مهرداد عزیز امروز به خاک سپرده می شود. آنها خواهش کردند به خاطر شرایط کرونا کسی به بهشت زهرا نیاید و مردم از راه دور فاتحه بخوانند تا ازدحام جمعیت باعث گسترش ویروس نشود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

خاکسپاری مهرداد میناوند

خاکسپاری مهرداد میناوند

خاکسپاری مهرداد میناوند

علی دایی در مراسم خاکسپاری مهرداد میناوند

یحی گل محمدی در مراسم خاکسپاری مهرداد میناوند

آیا این خبر مفید بود؟