مرگ پدر و مادر جلوی چشمان 4 کودک شان / در کرمانشاه رخ داد

مرگ پدر و مادر خانواده در تصادف خودرو در کرمانشاه اتفاق افتاد.رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک دستگاه خودروی پژو 405 در محور صحنه خبر داد و گفت: در این حادثه راننده و همسرش فوت کردند و 4 فرزند آنها زخمی شدند.

به گزارش رکنا،  سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد حادثه رانندگی در جاده "دینور - بیلوار" تیمی از ماموران پلیس راه در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: در بررسی های کارشناسان پلیس راه مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو 405 حوالی روستای "بان مله" به علت سرعت غیرمجاز از جاده منحرف و واژگون شده است.رئیس پلیس راه کرمانشاه افزود: در این حادثه متاسفانه راننده 40 ساله و همسر 35 ساله اش به علت شدت جراحات وارده در دم فوت کردند.

مرگ پدر و مادر خانواده درواژگونی خودرو در کرمانشاه

سرهنگ حیدری خاطرنشان کرد: در این حادثه همچنین 3 پسر و یک دختر خانواده نیز که دیگر سرنشینان خودرو بودند مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با ابراز تاسف از وقوع این حادثه که منجر به فوت پدر و مادر چهار کودک و نوجوان شد، گفت: سرعت و سبقت های غیرمجاز همواره حادثه آفرین بوده و اتفاقاتی بوجود می آورند که راه هیچ جبرانی را باقی نمی گذارد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در همین راستا گروه ویژه عملیات ترافیکی استان و به صورت ویژه با تخلفات رانندگان پرخطر و حادثه ساز مانند سرعت و سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه و همچنین عدم استفاده رانندگان و سرنشینان از کمربند ایمنی برخورد می کنند.

سرهنگ حیدری یادآور شد: برابر قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، ارتکاب همزمان 2 تخلف حادثه ساز منجر به توقیف 72 ساعته وسیله نقلیه خواهد شد بنابراین رانندگان برای حفظ جان خود و سرنشینانشان هم که شده باید مقررات رانندگی را رعایت کنند تا شاهد حوادث تلخ اینچنینی نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟