انفجار در خرم‌آباد + جزییات

بر اثر انفجار یک منزل مسکونی در خرم‌آباد یک نفر مصدوم شد.

به گزارش رکنا، و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد، مهرداد فلاح گفت: ساعت ۱۱:۰۹ چهارشنبه یکم بهمن ۱۳۹۹ خبر انفجار منزلی مسکونی در کوچه آویشن ۵ شهرک پارسیلون خرم‌آباد از طریق تماس تلفنی شهروندان به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی اعلام شد، که بلافاصله زنگ حریق ایستگاه شماره ۴ به صدا در آمده و مامورین ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی در تشریح این حادثه بیان داشت: در بررسی‌های اولیه توسط آتش نشانان مشاهده شد درب ها و پنجره ها و قسمتی از دیوارهای داخلی منزل در اثر شدت انفجار از جا کنده شده و آتش سوزی داخل منزل ادامه دارد که با سرعت عمل آتش‌نشانان آتش سوزی فوراً اطفا گردید.

رییس سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد در ادامه بیان داشت: فرآیند ایمن سازی ساختمان همزمان با تفحص مصدومان احتمالی توسط آتش نشانان آغاز و در ادامه یک نفر خانم میانسال که در زمان انفجار در منزل حضور داشت از ساختمان خارج و به عوامل اورژانس حاضر در محل جهت اعزام به مراکز درمانی، تحویل داده شد.

وی در پایان بیان داشت : علت حادثه توسط کارشناسان سازمان آتش‌نشانی در دست بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟