فیلم هولناک از نجات مرد 33 ساله توسط آتش نشانان
حجم ویدیو: 11.91M | مدت زمان ویدیو: 00:01:46

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس از نجات معجزه آسای جوان ۳۳ ساله محبوس شده در بین دو مجتمع مسکونی خبرداد.

به گزارش رکنا، فرجام دانش در تشریح این خبر افزود: روز گذشته(۱۵ دی ماه) در حادثه ای معجزه آسا نیروهای خادم و بی ادعای آتش نشانی بندرعباس جوان۳۳ ساله ای را از مرگ حتمی نجات دهند.

وی با بیان اینکه ساعت ۱۳:۵۷ دقیقه ظهر گزاش سقوط از ارتفاع در ساختمان ۶ طبقه ای به مرکز ۱۲۵ آتش نشانی بندرعباس اعلام شد، اضافه کرد: این جوان ۳۳ ساله بین دیوار دو مجتمع حبس شده بود، اظهار کرد: با تلاش نیروهای امدادی و حضور به موقع در کمتر از ۹ دقیقه عملیات نجات و امداد به خوبی انجام شد.

نجات معجزه آسای جوان بندرعباسی از لای دیوار

دانش با اشاره به اینکه فرد مجبوس شده در ساعت ۱۴:۴۳ نیز نجات یافت، خاطرنشان کرد: به واقع این عملیات از جمله اقدامات نجات آسایی بود که در صورت عدم حضور به موقع ممکن بود حادثه ناگواری صورت بگیرد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباس در پایان از شهروندان خواست علاوه بر رعایت نکات ایمنی نسبت به حضور و رفت و آمد در مناطق پرخطر یا امکان حادثه نیز مراقبت ها و هشدارهای ایمنی را سرلوحه کار قرار دهندآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟