درگیری مسلحانه شدید تکاوران پلیس با اشرار در مهرستان

به گزارش رکنا،سردار احمد طاهری گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "مهرستان" با اشراف اطلاعاتی، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان مذکور به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.
او افزود: در این رابطه شب گذشته تکاوران پلیس شهرستان "مهرستان" در قالب چند تیم عملیاتی با رصد منطقه اعضای این باند قاچاق را که با یک دستگاه وانت نیسان و یک دستگاه وانت تویوتا، در حال جابه جایی محموله مواد مخدر بودند، شناسایی و به آنها دستور ایست دادند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: سوداگران مرگ که خود را در محاصره پلیس دیدند با تیراندازی به سمت مأموران قصد فرار از محل را داشتند که بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس، عرصه را برخود تنگ دیده و با رها کردن خودروها و استفاده از تاریکی شب به سمت کوهستان های اطراف متواری شدند.
این مقام ارشد انتظامی خاطر نشان کرد: طی این عملیات با عکس العمل سریع مأموران 2 نفر از سوداگران مرگ دستگیر و ضمنکشف یک قبضه سلاح کلاش ، 3 تیغه خشاب و 45 فشنگ جنگی، در بازرسی از خودروهای توقیف شده یک تن و 843 کیلو و 200 گرم تریاک کشف شد.
سردار طاهری با اشاره به معرفی متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری قاچاقچیان متواری ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟