دستگیری سارق مسافرکش نمای تهران

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "حیدر گودرزی" بیان داشت: در ماه های اخیر پرونده های مشابهی با موضوع زورگیری راننده 2 دستگاه خودروی سواری 405 به رنگ های مشکی و نقره ای از مسافران در پایگاه نهم پلیس آگاهی تشکیل که در بررسی های انجام شده مشخص شد که اغلب سرقت ها در محدوده شهرستان ری، کهریزک و حسن آباد از اتباع کشور افغانستان بوده است.
وی عنوان کرد: شاکیان در اظهارات مشابهی اعلام کردند، به عنوان مسافر در محدوده اتوبان آزادگان به سمت شهرری- کهریزک و حسن آباد قیامدشت و... سوار بر خودرو شدیم و در طول مسیر راننده با استفاده از سلاح سرد و تهدید تلفن همراه، وجوهات نقدی ، انگشتر و ساعتمان را سرقت و پس از رها کردن ما در مکان های خلوت از محل متواری شده است.
سرپرست پایگاه نهم پلیس آگاهی بااشاره به اینکه تیمی از کارآگاهان پایگاه نهم مسئولیت پرونده را بر عهده گرفتند، ابراز داشت : با شناسایی پلاک خودرو مشخص شد که هر دو خودرو متعلق به خانمی میانسال می باشد که یکسان بودن راننده خودرو ها قوت گرفت و دستور توقیف هر دو خودرو در سیستم سراسری پلیس ثبت و متهم هنگام پرسه زنی با یکی از خودروها در محدوده بزرگراه آزادگان شناسایی و دستگیر شد.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با انتقال متهم به پایگاه نهم وی در بازجویی های پلیسی به 40 فقره سرقت از مسافران معترف شد، افزود: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی از مخفیگاه متهم 3 دستگاه تلفن همراه و چندین ساعت مچی کشف شد.
سرهنگ گودرزی با بیان اینکه هر دو دستگاه خودروی سواری با دستور قضائی توقیف شده است، افزود: تاکنون 12 تن از مال باختگان شناسایی و کشف جزئیات پرونده کماکان با قوت ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟