فیلم لحظه نجات کودک اهوازی از زیر آوار انفجار مجتمع مسکونی
حجم ویدیو: 1.01M | مدت زمان ویدیو: 00:00:07

ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: دقایقی پیش گزارش وقوع انفجار گاز در مجتمع مسکونی ۶ طبقه واقع در خیابان ۱۵ غربی فاز ۲ کیانپارس اطلاع رسانی شد.

او با بیان اینکه واحد‌های ۴ طبقه بخش جلوی ساختمان کاملا تخریب شده است، افزود: تاکنون ۲ نفر از ساکنان مجتمع مصدوم شده اند و عملیات امداد و نجات و آواربرداری با همکاری نیرو‌های امداد و نجات هلال احمر خوزستان برای خارج کردن اعضای یک خانواده ۳ نفره ساکن این مجتمع در حال انجام است.

علی خدادادی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: یک کودک ۴ ساله نیز زنده در زیر آوار شناسایی شده و نجاتگران در حال عملیات آواربرداری برای نجات او هستند و با توجه به حجم آوار تیم آنست (سگ‌های زنده یاب) جمعیت هلال احمر وارد منطقه شده اند و این کودک زنده خارج شد و عملیات جستجو و نجات با هدف پیدا کردن پدر این کودک ادامه دارد.

براساس این گزارش؛ ۹ نفر در این حادثه مصدوم شدند و تعدادی از مصدومان به وسیله خودرو‌های شخصی، تعداد دیگری به وسیله آمبولانس‌های اورژانس به بیمارستان گلستان انتقال یافتند و براساس اطلاعات واصله از کادر درمان، حال ۵ نفر از مصدومان وخیم گزارش شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟