اولین فیلم از نجات یک دختر جوان در انفجار اهواز + عکس
حجم ویدیو: 5.18M | مدت زمان ویدیو: 00:00:38

به گزارش رکنا، درپی انفجار هولناک خانه مسکونی در منطقه کیانپارس اهواز تیم ویژه هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند، همچنین ساکنین محله با شکستن در ساختمان برای کمک رسانی به محل حادثه هجوم بردند که یک مامور امداد رسان، جلوی هجوم بیشتر مردم را گرفت.

هر چه زمان از این انفجار می‌گذشت فرضیه زنده بودن افراد حادثه دیده در زیر آوار قوت می‌گرفت ناگهان در لحظه ای یک امداد رسان دختر جوان اهوازی را از میان خرابه های ساختمان بیرون آورد. که خوشحالی اهالی کیانپارس اهواز را به همراه داشت.

انفجارگاز شهری در اهواز 6 مصدوم برجای گذاشت

حوالی ساعت ۱۳ امروز طبقه دوم یک مجتمع مسکونی در خیابان ۱۵ غربی کیانپارس اهواز دچار انفجار گاز شد.

طبقه دوم این مجتمع به کلی آسیب دید و طبقه سوم نیز خسارت‌هایی دیده است. در این حادثه تاکنون ۱۲ نفر از جمله یک کودک مجروح شده‌اند.

همچنین یک تیم واکنش سریع و دو تیم امداد و نجات از جمعیت هلال احمر به منطقه اعزام شده‌اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان نیز در این زمینه عنوان کرد با توجه به انفجار یک ساختمان مسکونی در خیابان ۱۵ غربی کیانپارس به دلیل نشست گاز، تاکنون ۱۲ مصدوم مرکز درمانی انتقال یافتند.

علی خدادادی همچنین افزود: یک کودک خردسال نیز زنده در زیر آوار شناسایی شده و نجاتگران در حال عملیات آواربرداری برای نجات جان این کودک هستند.

وی عنوان نمود با توجه به حجم آوار تیم آنست (سگ‌های زنده یاب) جمعیت هلال احمر وارد منطقه شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟