ماجرای مرگ ناباورانه هوادار متعصب پرسپولیس در خانه از زبان همسرش +عکس

به گزارش رکنا،«بهروز خورشیدیان یاسوج » ۳۳ ساله، اهل شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود، شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد.
پس از سوت پایان دیدار پرسپولیس و اولسان، مرحوم خورشیدیان هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی به اتاق می‌رود تا شاید حالش بهتر شود، اما دیگر بیدار نشد و فوت کرد.
این هوادار تیم پرسپولیس متاهل و دارای یک فرزند پسر ۸ ساله به نام سامی است. سامی گفت: سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس بخاطر باخت این تیم در فینال آسیا و مرگ پدرم باید بیایید و معذرت خواهی کند.
«الهه صبوری»، همسر بهروز خورشیدیان در خصوص مرگ شوهر خود گفت: ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۹ آذر ماه رفتیم منزل دامادمان که بازی فینال آسیا را تماشا کنیم قبل از بازی استرس زیادی برای تیم پرسپولیس داشت و گفت اگر پرسپولیس شکست بخورد چکار کنم که در نیمه دوم بازی وقتی پرسپولیس گل دوم را خورد، حال شوهرم (بهروز) بد شد و با ناراحتی از منزل دامادمان بیرون زد و به منزل‌مان رفت.
وی افزود: وقتی رفتم خانه خودمان بهروز رفت تو اتاقش و گفت قلبم درد میکنه چرا پرسپولیس بی خیال جام شد.
خانم مرحوم خورشیدیان بیان کرد: شوهرم به من گفت بذارم بخوابم، خوابید و صبح که رفتم بالای سرش دیگر بیدار نشد و تمام کرد.
وی اظهارکرد: بهروز عشقش تیم پرسپولیس بود و حساسیت خاصی روی این تیم داشت.
«محسن جلیل»، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص گفت: این مورد ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ظهر روز ۳۰ آذر ماه به اورژانس اطلاع داده شد که وقتی نیرو‌های اورژانس به محل رسیدند مرحوم خورشیدیان دچار جمود نعشی بود که از علائم مرگ قطعی است و حداقل هفت تا هشت ساعت از مرگش گذشته بود.
وی افزود: در هیجانات شدید، چون آدرنالین زیاد ترشح می‌شود اگر هیجان خوب مدیریت و تخلیه نشود می‌تواند باعث حمله و ایست قلبی شود.
جلیل اظهارکرد: قطعا، چون آقای خورشیدیان نسبت به تیم پرسپولیس حساس بوده دچار حمله قلبی شد.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ گونه علائم مشکوک دیگری در این مرحوم وجود نداشت، بیان کرد: مرگ این فرد به علائم سکته قلبی بر می‌گشت که ناشی از هیجانات باخت تیم پرسپولیس بوده است.
همچنین «کامروز امینی»، مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این رابطه گفت: هر چند استرس و فشار عصبی می‌تواند شروع کننده مرگ آقای خورشیدیان باشد، اما علت اصلی و دقیق مرگ پس از نتیجه آزمایش‌های سم شناسی و آسیب شناسی مشخص و اعلام می‌شود.
گفتنی است که تیم فوتبال پرسپولیس تهران در فینال لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه ۲۹ آذرماه ۱۳۹۹ با نتیجه دو بر یک مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی شکست خورد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

کدخبر: 643434 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟