رفتار خشن مربی مهدکودک با بچه بی دفاع! + فیلم
حجم ویدیو: 5.41M | مدت زمان ویدیو: 00:00:54

به گزارش رکنا، ویدئویی که به تازگی منتشر شده است رفتار خشن مربی مهدکودک با کودک خردسال در یکی از مهدکودک‌های چین را به تصویر می‌کشد.

این مربی زن در حالی که به این کودک حمله ور شده بود شانه‌های او را محکم فشرد و سپس او را مجبور کرد تا به مدت ۲ ساعت در گوشه‌ای از سالن مهدکودک تنها بماند. این حادثه در جمعه هفته گذشته و در مهدکودکی در «چانگ چون» واقع در شمال چین رخ داد.

رفتار خشن مربی مهد با کودک خردسال

در ویدئویی که توسط دوربین مدار بسته تهیه شده است نشان می‌دهد این زن جوان به سمت کودک حمله ور شده و سپس با دو دست خود شانه‌های او را فشار می‌دهد. این مربی سپس یک ضربه به سینه کودک وارد می‌کند. در صحنه‌ای دیگر او کودک را مجبور می‌کند تا به مدت ۲ ساعت در گوشه‌ای از مهدکودک و دور از سایر بچه‌ها بماند. تنبیه این کودک توسط مربی زمانی رخ داد که او از خوردن غذا خودداری می‌کرد.

آزار و اذیت یک کودک توسط مربی بی رحم مهدکودک

مادر کودک پس از مطلع شدن از اذیت و آزار پسرش شکایتی را نزد پلیس محلی چین مطرح کرد. ماموران پلیس با بررسی دوربین مدار بسته کودک آزاری این مربی را تایید کردند. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین مسئولان مهدکودک اعلام کرده اند که این مربی خاطی را اخراج کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟